Projekt Generacja 5.0 „Seniorzy i Juniorzy”

Osoby w wieku powyżej 50 lat wraz z dziećmi i młodzieżą w wieku 6-18 lat zapraszamy do udziału w projekcie "Seniorzy i Juniorzy" Dla Uczestników zaplanowano zajęcia wykorzystujące komputer i telefon, warsztaty praktyczno-naukowe oraz pokazy. Trzygodzinne zajęcia będą realizowane w soboty w gminie Ludwin. W ramach Projektu zaplanowano jedno wydarzenie o charakterze kulturalno-naukowym w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą. W ramach zajęć wyjazdowych uczestnicy wezmą udział w warsztatach rękodzieła i zwiedzą Park Rozrywki „Z fizyką za pan brat”.Uczestnicy nie ponoszą żadnych kosztów, zajęcia są bezpłatne.  Na cykl zajęć składają się cztery 3-godzinne spotkania stacjonarne realizowane w Ludwinie w panelach: Dzieci Seniorom, Seniorzy Dzieciom i Pokaz interaktywny oraz jedno wyjazdowe wydarzenie kulturalno-naukowe w Kazimierzu Dolnym. Projekt skierowany jest do par: Senior (wiek powyżej 50 lat) i Junior (wiek 6-18 lat). Zgłoszenia przyjmowane są tylko od mieszkańców gminy Ludwin. Projekt realizowany przez Stowarzyszenie "Lubelskie Towarzystwo Edukacyjno-Naukowe" w Lublinie. Więcej szczegółów w bibliotece!