Wyniki konkursu o tytuł "Najlepszego Czytelnika Biblioteki"

Przedstawiamy wyniki konkursy czytelniczego o tytuł „Najlepszego Czytelnika”, który trwał od 8 listopada 2021r. do 14 stycznia 2022r. w bibliotece w Ludwinie, Zezulinie i Piasecznie.
▶Jego celem było rozbudzenie zainteresowań czytelniczych dzieci i młodzieży, kształtowanie nawyku systematycznego czytania oraz częstego odwiedzania biblioteki przez dzieci. Podstawowym kryterium konkursowych zmagań była ilość wypożyczonych i przeczytanych książek w czasie trwania konkursu.
Tytuł „Najlepszego Czytelnika” w konkursie czytelniczym otrzymują:
????Amelia Tryk
????Błażej Tchórz
????Błażej Wasilewski
????Igor Drabik
????Lena Stachańska
????Szymon Gregorowicz
????Szymon Sajnaj
Jest nam niezmiernie miło poinformować, że wśród laureatów konkursu znaleźli się nasi najmłodsi czytelnicy, którzy całkiem niedawno rozpoczęli swoją przygodę z książką i biblioteką w ramach projektu „Mała książka – Wielki Człowiek”. Wielkie podziękowania dla rodziców, którzy zapisują dzieci do biblioteki i razem z nimi przychodzą do biblioteki. ???? ????????
Laureatom serdecznie gratulujemy i zapraszamy po odbiór upominków. ????