Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast
Gminna Biblioteka Publiczna im. Andrzeja Łuczeńczyka w Ludwinie

Nowe wyprawki z akcji "Mała książka – Wielki człowiek" czekają w naszych bibliotekach

Utworzono dnia 08.11.2022
Już są! Nowe wyprawki z akcji "Mała książka – Wielki człowiek" czekają na Was w naszych bibliotekach. W tym roku nowo zapisani Czytelnicy w wieku przedszkolnym oraz Ci, którzy już posiadają kartę Małego czytelnika otrzymają od nas prześliczną książkę „Krasnal w Krzywej Czapce”. Mamy również przyjemność poinformować, że część wyprawek jest w wersji polsko-ukraińskiej.
Każdy przedszkolak, który przyjdzie z rodzicem do biblioteki i zostanie naszym czytelnikiem otrzyma w prezencie niezwykłą książkę „Krasnal w Krzywej Czapce” autorstwa Wojciecha Widłaka z ilustracjami Aleksandry Krzanowskiej, przygotowaną specjalnie przez Instytut Książki.????
W wyprawce dzieci otrzymają także Kartę Małego Czytelnika. Za każdą wizytę w bibliotece Mały Czytelnik dostanie naklejkę, a po zebraniu dziesięciu zostanie uhonorowany imiennym dyplomem, potwierdzającym jego czytelnicze zainteresowania. W wyprawce znajdą coś dla siebie także rodzice i opiekunowie – przygotowana dla nich broszura informacyjna „Książką połączeni, czyli Mały Czytelnik w bibliotece” przypomni o nieocenionej roli czytania w rozwoju ich dziecka oraz o korzyściach wynikających z częstego odwiedzania biblioteki. Zapraszamy do biblioteki w Ludwinie, Piasecznie i Zezulinie

Nasza placówka

Zegar

Kalendarz

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny

Imieniny:

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 140

W poprzednim tygodniu: 75

W tym miesiącu: 347

W poprzednim miesiącu: 498

Wszystkich: 13455