Konkurs fotograficzny - "Książka na wakacjach"

Czytasz książki podczas wakacji? Jeśli tak, weź udział w konkursie fotograficznym organizowanym przez Gminną Bibliotekę Publiczną im. Andrzeja Łuczeńczyka w Ludwinie.

Wystarczy zrobić zdjęcie, które w atrakcyjny sposób prezentować będzie hasło konkursu – „Książka na wakacjach”. Liczy się pomysłowość i atrakcyjność zarówno wykonania fotografii, jak i przekazywanej treści.

Prace można nadsyłać od 7 lipca do 20 sierpnia 2021 r. na adres mailowy: bibliotekaludwin@op.pl , w tytule wiadomości należy wpisać „Książka na wakacjach”. W wiadomości trzeba podać swoje dane (imię nazwisko, adres zamieszkania i telefon) oraz tytuł zdjęcia.

W konkursie nagrodzone zostaną dwa zwycięskie zdjęcia. Jedno zdjęcie zostanie wybrane przez komisję konkursową, natomiast drugie wybiorą użytkownicy Facebooka, którzy w dniach od 23 sierpnia do 3 września 2021 r. (godz. 24.00) oddadzą swoje głosy na wybrane fotografie. Jedno polubienie to jeden głos. Ogłoszenie wyników nastąpi 4 września 2021r.

Załączniki: